• BMD 2.0
  • BMD International

    Medzinárodne pôsobiace podniky profitujú jednak z viacjazyčnosti softvéru BMD, jednak z  legislatívneho prispôsobenia sa na konkrétnu krajinu. 
  • Koncentrácia pre okamih!

    Sme otvorení voči zákazníkom, pozorne ich počúvame a presne plníme ich požiadavky. Tým sa vyznačujeme.
Jetzt kostenlos anfragen

Kontakt

 

Kontakt

News

News

 

informácie

pro firmy

pre Podniky

 

Informácie

pre daňových poradcov

pre daňových poradcov

 

Informácie

Podnikové riešenia

Ako efektívne zjednodušiť všedné dni v biznise. Všetko z jednej ruky – BMD Business Softvér zahŕňa všetky firemné oblasti: od podnikových finančných modulov cez personalistiku až po ERP.

Riešenia pre daňových poradcov

BMD poskytuje optimálne integrované riešenie pre daňové a auditorské kancelárie. BMD Business Softvér zahrňuje všetky oblasti činnosti a organizácie v kanceláriách.

  • Pre daňových poradcov
  • pre Podniky

Účtovný softvér od BMD – účtovanie je jednoduché

Účtovný softvér BMD predstavuje vyspelý program, ktorý spĺňa požiadavky každodenného účtovania. Uľahčuje Vašu prácu vďaka užívateľsky prijateľnému spracovaniu účtovníctva a vďaka viacerým praktickým funkciám.

BMD Výkazy – správy a analýzy na stlačenie klávesy

S BMD Výkazmi zhromažďujete informácie z najrôznejších oblastí podnikania a sústreďujete ich do správ s vypovedacou hodnotou.

BMD Fakturácia – fakturačný program, ktorý dokáže veľmi veľa

Ponuka, zákazka, dodací list a faktúra – program Fakturácia od BMD je balíček pre širokú škálu oblastí, ktorý Vás podporí pri všetkých týchto pracovných krokoch spracovania zákazky.

CRM softvér od BMD: Riadenie vzťahov so zákazníkmi – jednoducho a jasne

Softvér BMD CRM (Customer Relationship Management) je optimálny kombináciou správy dokumentov a organizácie kancelárie. BMD CRM podporuje Vaše kontakty so zákazníkmi, dodávateľmi a záujemcami.

Mit der Nutzung dieser Website erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies verwenden. | Datenschutzerklärung